Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Харківський осередок партії «Слуга Народу» очолив Павло Сушко

  • 656
Харківський осередок партії «Слуга Народу» очолив Павло Сушко

Харківську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат Павло Сушко, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Харківську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат Павло Сушко, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Рішення про призначення пана Сушка ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердили Вищою радою партії.

Павло Сушко має три вищі освіти і є юристом, режисером телебачення та професійним військовим, який понад 18 років прослужив у лавах Збройних сил України. Павло Миколайович є також членом Української та Європейської кіноакадемій, засновником та генеральним продюсером кінокомпанії Prime Story Pictures.

«Я пішов за президентом задля якісних змін у різних сферах суспільного життя – від сфери реклами до охорони здоров’я. Важливими сьогодні є не лише парламентсько-урядові рішення, а й власні ініціативи. Тому ми збираємо команду людей дисциплінованих, системних, які вміють працювати з людьми, брати на себе відповідальність та максимально швидко вирішувати у складних ситуаціях. Напрямки різні. Мета – одна», – зазначає Павло Сушко.

Членами ради Харківської обласної партійної організації стали Наталія Веретун та Вадим Слюсарєв.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Харківської, відбулися конференції у ще восьми обласних партійних осередках партії «Слуга Народу». Були призначені керівники обласних організацій у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy