Ветерани Харківщини вибороли 46 медалей на міжнародних змаганнях у Мадриді
- 51
Харківщина має привід для гордості – наші захисники та ветерани вибороли 46 медалей на міжнародних змаганнях Strong Spirits Games, що відбулися в Мадриді. Від Харківщини в складі збірної виступали 11 учасників. Українська збірна загалом здобула 243 нагороди: 108 золотих, 82 срібні та 53 бронзові.
Голова Харківської обласної ради від партії «Слуга Народу» Тетяна Єгорова-Луценко зустрілась із ветеранами, які гідно представили регіон у складі національної команди, та привітала всіх із більш ніж достойним результатом:
«Пишаємося нашими захисниками. Дякую військовим за мужність на полі бою, ветеранам за сильні та переможні виступи на міжнародній спортивній арені».
Вона додала, що з минулого року на Харківщині працює Комплексна програма підтримки захисників і захисниць України та членів їхніх сімей на 2024–2028 роки, у межах якої ветерани-спортсмени отримають грошову винагороду як заохочення за участь у міжнародних змаганнях.
