ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Уперше в Україні: на Харківщині в державному медзакладі провели остеоінтегративне протезування для ветеранів району

  • 24
Уперше в Україні: на Харківщині в державному медзакладі провели остеоінтегративне протезування для ветеранів району

На Харківщині реалізують сучасний проєкт з остеоінтегративного протезування для мешканців області з ампутаціями. У межах ініціативи в одному з медичних закладів області вже виконано три високотехнологічні втручання за участі міжнародних фахівців. Про особливості застосування нових технологій говорили під час зустрічі представників департаменту охорони здоров’я Харківської ОВА з медичною спільнотою, організованої обласною владою. Участь у розмові взяв начальник Харківської РВА, депутат Дергачівської міської ради від партії «Слуга Народу» Володимир Усов.

Остеоінтеграційне протезування застосовується у світі для людей із високими ампутаціями кінцівок, зокрема стегна, які не можуть користуватися традиційними гільзовими протезами. Під час процедури протез фіксується безпосередньо до кістки за допомогою титанових імплантатів.

Проєкт реалізовано в межах тристороннього меморандуму про співпрацю між Харківською РВА, місцевою компанією та Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка. Водночас управління в справах ветеранів Харківської РВА забезпечує координацію учасників програми, супровід на всіх етапах підготовки та лікування, а також системну підтримку ветеранів у соціальних і реабілітаційних питаннях.

За словами Володимира Усова, продовжується системна робота місцевої влади з ветеранами щодо їх медичного відновлення, соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя. Адже саме такі медичні втручання відкривають нові можливості для відновлення мобільності, покращення фізичного комфорту та якості життя захисників.

«Під час зустрічі обговорили подальше розширення програми, доступ ветеранів до високотехнологічної медичної допомоги та необхідність системної підтримки реабілітаційних ініціатив. Відновлення здоров’я наших захисників – один із ключових пріоритетів роботи Харківської районної військової адміністрації», – зауважив Володимир Усов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy