ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Професії, які потрібні сьогодні: у Харкові відбувся тематичний круглий стіл

  • 4
Професії, які потрібні сьогодні: у Харкові відбувся тематичний круглий стіл

У партійних офісах «Слуги Народу» на Харківщині триває серія круглих столів за участі фахівців Центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Черговий захід, організований обласною командою партії, відбувся в Харкові.

До обговорення долучився директор Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Олександр Котуков, який відповів на запитання учасників та представив чинні програми для навчання і перекваліфікації.

Під час заходу учасники говорили про кадрові потреби, які сьогодні формуються в громадах, можливості центру профтехосвіти, а також детально зупинилися на короткострокових програмах навчання за затребуваними робітничими професіями. Окремо обговорили взаємодію служби зайнятості з роботодавцями, громадами та бізнесом.

«Для наших прифронтових громад це надзвичайно актуально. Через війну багато людей втратили роботу і змушені шукати себе в нових сферах. Можливість отримати іншу професію, зокрема технічну, ще й за підтримки держави – це реальний шанс відновити стабільний дохід і впевненість у завтрашньому дні»,

– зазначила депутатка Циркунівської сільської ради від партії «Слуга Народу» Тетяна Івлева.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy