Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Харківська, Сумська та Львівська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5492
Харківська, Сумська та Львівська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

За ініціативи фракції «Слуга Народу» обласні ради в різних регіонах України проводять позачергові сесії для ухвалення рішень про виділення коштів на формування системи територіальної оборони. Відповідне доручення дала очільниця партії Олена Шуляк.

Майже 8 млн грн спрямують із Харківського обласного бюджету на покращення матеріально-технічного забезпечення особового складу підрозділів територіальної оборони області.

Таке рішення ухвалила Харківська обласна рада, яка зібралася на позачергове засідання за ініціативою фракції «Слуга Народу».

«Ми вдячні депутатам Харківської обласної ради за консолідацію та ухвалення такого важливого рішення. Безумовно, ми не зупиняємося на цьому. І надалі будемо виділяти кошти на утримання та покращення забезпечення Сил територіальної оборони Харківської області», – зазначив голова фракції «Слуга Народу» в Харківській обласній раді Ігор Захарченко.

Також за ініціативою фракції «Слуга Народу» обласна рада підтримала звернення до мешканців Харківської області із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду й не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки.

«Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців. Вірте в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб у разі потреби відстояти нашу державу. Українське військо сьогодні найбільш потужне з 2014 року, а коаліція партнерів, які надають нампідтримку, найширша з моменту проголошення незалежності», – підкреслив у зверненні депутат фракції «Слуга Народу» Харківської обласної ради Руслан Дейнека.

Він закликав усіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові.

«Водночас громадяни мають і далі працювати, не змінювати свій звичний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки – скільки потрібно. Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога – і зовнішнього, і внутрішнього», – сказав Руслан Дейнека.

Львівська область: 5 млн грн

Львівська обласна рада на позачерговій сесії виділила фінансування для 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.

На потреби тероборони скерували 5 млн грн.

Кошти скерують на придбання засобів зв’язку та систем відеоспостереження для штабів територіальної оборони.

Також ухвалили рішення про те, що Яворівський батальйон тероборони на пільгових умовах зможе розмістити штаб у частині приміщень Немирівського санаторію.

«Сьогодні, у День єднання, ми спільно ухвалили важливі рішення для безпеки Львівщини. Вірю, що все буде Україна, і ми переможемо», – наголосив депутат Львівської облради від «Слуги Народу» та заступник голови ради Юрій Холод.

Сумська область: 2 млн грн

Депутати Сумської облради підтримали звернення представників «Слуги Народу» про безпекову ситуацію та проголосували за виділення 2 млн грн на підтримку тероборони.

«Ми, депутати Сумської облради, повністю підтримуємо зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України. І наша влада, і провідні світові лідери докладають максимум зусиль для того, щоби врегулювати ситуацію політико-дипломатичним шляхом», – зазначив голова фракції «Слуга Народу» в Сумській облраді Микита Баня.

2 млн грн із вільного залишку обласного бюджету депутати спрямували управлінню оборонної роботи Сумської облдержадміністрації. За це проголосували 50 народних обранців.

З цієї суми 1 млн 561 тис. грн спрямують на ремонт та облаштування приміщень управліннявійськової частини. 439 тис. грн – для створення матеріально-технічної бази управліннявійськової частини.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy