Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Харківщина: Команда «Слуги Народу» збирає і доставляє гумдопомогу

  • 6764
Харківщина: Команда «Слуги Народу» збирає і доставляє гумдопомогу

Обласний логістичний штаб на Харківщині лише за 10 березня розвантажив 6 фур та 12 вагонів гуманітарної допомоги. Як розповів народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Красов, це продукти харчування, дитячі товари, одяг, медикаменти.

«Вантаж прийшов від Чернівців, Тернополя, Кременчука, Львовв. Також отримали допомогу від європейських партнерів – Швейцарії, Польщі. Очікуємо на допомогу з Греції», – зазначив Олексій Красов.

Голова Харкваськоі обласної організації «Слуга Народу», заступник голови фракції у парламенті Павло Сушко зазначає, що комунікація між депутатами рад різних рівнів триває постійно. Зокрема, з народними депутатами від політсили Олексієм Красовим та Павлом Якименком проходить координація щодо постачання та розміщення допомоги на складах.

Триває робота і з постачання товарів першої необхідності до ОТГ Харківщини. Команда помічників Павла Сушка, працівників Харківського обласного офісу партії разом із місцевими депутатами організували централізовану доставку продуктів першої необхідності до громад Харківщини.

«Ми на зв’язку 24/7. Спілкуємось і з місцевими мешканцями, волонтерами і депутатами. Місцеві депутати займаються доставкою допомоги безпосередньо з Харкова до своїх ОТГ. Така робота – щоденна. Ми вдячні кожному, хто допомагає і надалі робитимемо все, що в наших силах, для підтримки і забезпечення людей», – зазначив Павло Сушко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy