Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Карпатський мед чи херсонські кавуни: Як захистити унікальні українські продукти на світових ринках

  • 349
Карпатський мед чи херсонські кавуни: Як захистити унікальні українські продукти на світових ринках

Гуцульська коров’яча бринза, мелітопольська черешня чи херсонський кавун. Усі ці продукти нічим не поступаються за якістю та унікальністю смаку світовим – таким, як швейцарський шоколад чи італійське вино. Саме тому потрібно захищати їх на світовому ринку, а також їхнє географічне значення.

Про це заявив ініціатор ухваленого Радою відповідного законопроєкту №5616, голова комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

«Наші унікальні продукти здатні конкурувати із своїми світовими аналогами і заслуговують на такий саме захист географічного зазначення, як і їх європейські аналоги», – переконаний він.

За його словами, ми залюбки купляємо французький сир, швейцарський шоколад, італійське вино чи німецьке пиво і географічне походження цих продуктів є для нас знаком якості. Та коли справа доходить до українських продуктів, які не поступаються світовим, а часто – перевершують їх, то прив’язка до географічного походження цих продуктів чомусь видається вже і не такою важливою, зауважив народний депутат «Слуги Народу».

«Законопроєкт №5616, який був прийнятий сьогодні в першому читанні – перший крок на шляху до виправлення цієї несправедливості», – наголосив політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy