Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Карантинна» допомога бізнесу та гроші на місцеві дороги – у ВР зареєстрували законопроєкти

  • 7969
«Карантинна» допомога бізнесу та гроші на місцеві дороги – у ВР зареєстрували законопроєкти

Депутати пропонують спрямувати 3 млрд на підтримку бізнесу в областях, що опинилися у «червоних» зонах, та 1 млрд грн на будівництво місцевих доріг. Це передбачають законопроєкти №№6297 та 6298, днями зареєстровані у Верховній Раді.

Детальніше про них розповіла співініціаторка, народна депутатка від «Слуги Народу» Олена Шуляк.

За її словами, додаткові кошти планують виділити за рахунок перевиконання надходжень до бюджету у січні-жовтні поточного року.

«Раніше результати перевиконання держбюджету в Україні залишалися практично непоміченими, бо старі політичні традиції не дозволяли спрямувати додаткові кошти на благо людей. Ми змінюємо цю історію і практично “віддаємо” гроші з перевиконаного бюджету-2021 назад людям», – пояснила вона.

Законопроєкт №6297 дозволить спрямувати 3 млрд на підтримку бізнесу в областях, що мають найсуворіші обмеження карантину.

«Як на мене, це простий, але водночас найкращий спосіб довести, що держава підтримує бізнес, допомагає людям, які сидять без роботи на карантині, а також мотивує вакцинуватися», – зазначила Олена Шуляк.

У свою чергу ухвалення законопроєкту №6298 забезпечить виділення додаткових коштів на місцеві дороги, збільшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

«Завдяки цьому законопроєкту вдасться виділити 1 млрд грн на місцеві дороги, щоб адекватне сполучення було не лише між містами, а й між маленькими селами», – впевнена Олена Шуляк.

У січні-жовтні доходи загального фонду держбюджету були перевиконані на 30,3 млрд гривень.

«Приріст було досягнуто по податках та зборах, закріплених за податковими (на 32,1 млрд грн) та митними органами (на 8,9 млрд гривень)», – йдеться у пояснювальній записці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy