Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Канада профінансує добудову Національного музею Голодомору-Геноциду

  • 144
Канада профінансує добудову Національного музею Голодомору-Геноциду

Комітет ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував парламенту ухвалити за основу законопроєкт №10361, який є передумовою надання Урядом Канади 15 млн канадських доларів (близько 420 млн грн) на добудову Музею Голодомору. Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Це стало можливим завдяки проактивній позиції щодо Музею Президента України Володимира Зеленського в діалозі з премʼєр-міністром Канади Джастіном Трюдо», – пояснила Кравчук.

Вона додала, що законопроєкт №10361 розробляли спільно з канадськими партнерами. Його ухвалення також передбачає отримання додаткової фінансової підтримки від канадських меценатів та діаспори на облаштування експозиції Музею.

«Зауважу, що законопроєкт розроблявся з урахуванням канадського досвіду, зокрема створення Музею прав людини у Квебеку та правової рамки, яка регулює функціонування установи», – зазначила заступниця голови фракції «Слуга Народу».

Зокрема, в Музеї з’являться наглядова та експертна ради, до складу яких увійдуть представники фахових та наукових груп, міжнародних організацій закордонних українців та нащадки жертв Голодомору.

«Підготуємо законопроєкт до другого читання у стислі терміни, щоб він якнайшвидше запрацював», – підсумувала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy