Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кабмін подасть до ВР проєкт Держбюджету до 15 вересня – Тарас Мельничук

  • 9731
Кабмін подасть до ВР проєкт Держбюджету до 15 вересня – Тарас Мельничук

Кабінет Міністрів надішле у Верховну Раду проєкт Державного бюджету на 2022 рік у терміни, які встановлені законодавством. Це відбудеться до 15 вересня, розповів на погоджувальній раді керівник секретаріату фракції «Слуга Народу» та представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Кабінет Міністрів подасть Держбюджет на 2022 рік згідно із законодавством – до 15 вересня. Він буде максимально враховувати інтереси суспільства», – заявив він.

За його словами, у проєкті Держбюджету на 2022 рік серйозну увагу приділяють освіті, президентській програмі «Велике будівництво», а також інфраструктурним об’єктам.

«Варто зважати, що один із основних принципів, на основі чого формується Державний бюджет, – це принцип збалансованості. І тому дохід повинен відповідати видаткам», – наголосив Тарас Мельничук.

Оперативно дізнатися про ці та інші новини щодо взаємодії Кабміну і парламенту можна на новому інфоресурсі – телеграм-каналі Тараса Мельничука.

https://t.me/tmelnychuk

Тут публікуватимуть достовірну інформацію з перших вуст про рішення КМУ та комітетів ВРУ щодо урядових ініціатив, підтримку парламентом урядових законопроєктів, а також зареєстровані у ВР законопроєкти Кабміну.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy