Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Італія засвідчила повну підтримку України – Марія Мезенцева

  • 941
Італія засвідчила повну підтримку України – Марія Мезенцева

Італійський уряд готовий до всебічної підтримки України у протистоянні з російським агресором. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», очільниця постійної української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Міністр Закордонних Справ Ді Майо засвідчив повну підтримку України з боку Італії. Ще 28 лютого було виділено 110 млн євро на підтримку українського бюджету. 86 літаків з військовою допомогою – це вже факт. Маємо чіткий сигнал з переданого списку зброї, вона скоро надійде», – засвідчила Мезенцева.

Також вона засвідчила, що в італійського уряду є чітка позиція стосовно санкцій на постачання нафти та газу – ніяких виплат в рублях. Італія підтримує санкції і буде робити диверсифікацію постачання газу через Азербайджан, Алжир та Лівію.

Крім того, Італія погодилася бути одним з гарантів безпеки України та підтримати євроінтеграційні прагнення нашої країни.

«Італія готова долучилися до безпекових гарантій. Міністр зазначив, що зараз ми виправляємо помилку 2014 року. Мінські угоди не спрацювали, і зараз у всіх є шанс виправити помилку», – сказала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy