Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ІсторіїСильних. Євген Смага, позивний «Сем»

  • 213
#ІсторіїСильних. Євген Смага, позивний «Сем»

Чернігів одним з перших відчув на собі російську навалу. Але корінний мешканець міста Євген Смага не збирався віддавати рідне місто окупантам. Тому пішов боронити місто у складі Першої окремої танкової бригади ЗСУ.

«Невдовзі отримав поранення, пройшов довгий шлях реабілітації по госпіталях, лікарням та медзакладам, після чого приїхав в Київ, запротезувався і повернувся додому, в Чернігів», – розповідає ветеран про свій шлях.

В Чернігові Євген з побратимами почав займатися спортом, готуватися до ветеранських змагань. Спочатку це був відбірковий тур для Invictus Games, потім – «Сильні України», де ветеран займав призові місця.

Всім хлопцям та дівчатам з пораненнями Євген радить не опускати руки, а йти вперед і тільки вперед.

«Займайтеся спортом, долучайтеся до змагань, до ветеранського двіжу! Це приносить задоволення, це моральне та фізичне розвантаження. Плюс спілкування зі своїми побратимами, нові знайомства. Ми тут чудово проводимо час!», – каже він.

Євген Смага – учасник команди ветеранів, яка поїде у Мадрид на міжнародний спортивний фестиваль Арнольда Шварценеггера Arnold Classic Europe. 15 жовтня в Іспанії українська команда прагне встановити світовий рекорд. Ветерани планують протягнути за канат в упорі сидячі 4 вантажівки загальною масою 35 т. Цим рекордом вони хочуть привернути увагу до проблеми спортивної реабілітації ветеранів війни та ініціювати організацію у 2024 році міжнародних змагань серед ветеранів під егідою України.

До команди увійшли 8 захисників з різних куточків України, які отримали поранення та травми під час бойових дій, і які є призерами першого всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту серед ветеранів «Сильні України».

Змагання «Сильні України» відбулися у липні-вересні 2023 року в Полтаві, Житомирі, Ужгороді та Рівному. Їх організувала Федерація стронгмену України за підтримки народних депутатів від «Слуги Народу», а також меценатів. Головний суддя змагань – почесний президент Федерації стронгмену України, народний депутат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy