Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ІсторіїСильних. Михайло Дроботенко, позивний «Сєвєр»

  • 230
#ІсторіїСильних. Михайло Дроботенко, позивний «Сєвєр»

Михайло Дроботенко – головний сержант сухопутних військ ЗСУ. Він служив у 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Під час розвідувального виходу біля селища Вороне Луганської області 24 березня 2022 року підірвався на протипіхотних мінах і отримав важке поранення обох ніг. Коли проходив лікування, дізнався про змагання, які організовує Федерації стронгмену України.

Спробував узяти участь – сподобалося. Займав призові місця у жимі лежачи. А зараз закликає інших ветеранів долучатися до змагань “Сильні України”.

“Займайтеся спортом! Неважливо яким, але займайтеся! Спорт – це найкраща реабілітація та мотивація”, – каже “Сєвєр”.

Михайло Дроботенко – учасник команди ветеранів, яка їде в Мадрид на міжнародний спортивний фестиваль Арнольда Шварценеггера Arnold Classic Europe. 15 жовтня в Іспанії українська команда прагне встановити світовий рекорд. Ветерани планують протягнути за канат в упорі сидячі 4 вантажівки загальною масою 35 т. Цим рекордом вони хочуть привернути увагу до проблеми спортивної реабілітації ветеранів війни та ініціювати організацію у 2024 році міжнародних змагань серед ветеранів під егідою України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy