Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ІсторіїСильних. Артем Погорілий, позивний «Тьома»

  • 268
#ІсторіїСильних. Артем Погорілий, позивний «Тьома»

Селище Курдюмівка зараз знають далеко за межами України, адже навколо нього точилися важкі бої на Бахмутському напрямку. Саме там служив Артем Погорілий, старший солдат 62-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ ЗСУ.

Біля сусіднього з Курдюмівкою маленького села Миколаївка-Друга 7 жовтня 2022 року Артем потрапив під мінометний обстріл і отримав осколкове поранення нижньої кінцівки. Через важку бойову обстановку евакуація пораненого була довгою – і Артем втратив майже всю ліву ногу.

«Довго лікувався, пройшов безліч реанімацій, хоча потім досить швидко відновився. Став на протез завдяки своїм колегам, які порадили, куди звернутися, і завдяки вмілим рукам протезиста», – згадує ветеран.

Друзі Артема знали, що він все життя займався спортом. Тому запросили його до участі в змаганнях «Сильні України».

«Перший етап проходив у Полтаві, а це моє рідне місто. Там я познайомився з керівництвом Федерації стронгменів України, які запросили для подальшої участі в цих прекрасних змаганнях», – розповідає Артем.

Він вважає, що подібні змагання підтримують моральний дух ветеранів.

«Ці змагання показують пораненим хлопцям та дівчатам, що життя продовжується. Це дійсно свято здоров’я, свято армії, просто свято людей!», – каже ветеран.

Артем Погорілий – учасник команди ветеранів, яка поїде у Мадрид на міжнародний спортивний фестиваль Арнольда Шварценеггера Arnold Classic Europe. 15 жовтня в Іспанії українська команда прагне встановити світовий рекорд. Ветерани планують протягнути за канат в упорі сидячі 4 вантажівки загальною масою 35 т. Цим рекордом вони хочуть привернути увагу до проблеми спортивної реабілітації ветеранів війни та ініціювати організацію у 2024 році міжнародних змагань серед ветеранів під егідою України.

До команди увійшли 8 захисників з різних куточків України, які отримали поранення та травми під час бойових дій, і які є призерами першого всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту серед ветеранів «Сильні України».

Змагання «Сильні України» відбулися у липні-вересні 2023 року в Полтаві, Житомирі, Ужгороді та Рівному. Їх організувала Федерація стронгмену України за підтримки народних депутатів від «Слуги Народу», а також меценатів. Головний суддя змагань – почесний президент Федерації стронгмену України, народний депутат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy