Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ІсторіїСильних. Артем Марченко, позивний «Мара»

  • 179
#ІсторіїСильних. Артем Марченко, позивний «Мара»


Оріхово-Василівка, як і інші села навколо Бахмута, стала однією з найгарячіших точок фронту. Саме там виконував бойове завдання Артем Марченко, сержант 67-ї механізованої бригади ДУК ПС. Там і отримав осколкове поранення: поряд розірвалася міна й травмувала бійцю праву руку.

Після довгого лікування Артем познайомився з іншими ветеранами, які проходили реабілітацію через спорт. Вони запропонували приєднатися – так ветеран познайомився з керівниками Федерації стронгмену України. Серед адаптивних видів спорту йому більш за все сподобалося веслування на тренажері: під час першого туру змагань «Мара» шість разів займав призові місця з цієї дисципліни.

«Це сильно допомагає не тільки фізично, а й психологічно. Тому що ти знаходишся в таких умовах, де люди тебе прекрасно розуміють, підтримують. Тому рекомендую всім долучатися до змагань «Сильні України». Приходьте, підтримуйте наших побратимів, займайтеся, розвивайтеся, не стійте на місці!», – закликає Артем інших ветеранів.

Артем Марченко – учасник команди ветеранів, яка поїде у Мадрид на міжнародний спортивний фестиваль Арнольда Шварценеггера Arnold Classic Europe. 15 жовтня в Іспанії українська команда прагне встановити світовий рекорд. Ветерани планують протягнути за канат в упорі сидячі 4 вантажівки загальною масою 35 т. Цим рекордом вони хочуть привернути увагу до проблеми спортивної реабілітації ветеранів війни та ініціювати організацію у 2024 році міжнародних змагань серед ветеранів під егідою України.

До команди увійшли 8 захисників з різних куточків України, які отримали поранення та травми під час бойових дій, і які є призерами першого всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту серед ветеранів «Сильні України».

Змагання «Сильні України» відбулися у липні-вересні 2023 року в Полтаві, Житомирі, Ужгороді та Рівному. Їх організувала Федерація стронгмену України за підтримки народних депутатів від «Слуги Народу», а також меценатів. Головний суддя змагань – почесний президент Федерації стронгмену України, народний депутат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy