Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ІсторіїСильних. Владислав Шатіло, позивний «Шатя»

  • 229
#ІсторіїСильних. Владислав Шатіло, позивний «Шатя»

Владислав Шатіло – сержант 105-го прикордонного загону ДПСУ. Свій бойовий шлях він почав ще з 2014 року.

20 березня 2019 року під час розвідувального виходу в районі селища Новолуганське Донецької області підірвався на протипіхотній міні. Отримав важке поранення, через яке втратив праву ногу нижче коліна.

Почалося цивільне життя, але тривало воно недовго – до повномасштабного вторгнення росії. Тоді Вдадислав мобілізувався до Державної прикордонної служби.

Про змагання “Сильні України” дізнався від друзів по спорту. Адже ветеранським спортом “Шатя” почав займатися одразу після отримання протезу.

“Що хочу сказати військовим, які зіштовхнулися з такою ж проблемою, як я? Долучайтеся до реабілітації через спорт! По-перше, це весело: це живе спілкування з побратимами, здоровий азарт, здоровий інтерес. По-друге, це можливість не тільки фізично, а й морально відновитися”, – каже він.

Владислав Шатіло – учасник команди ветеранів, яка їде в Мадрид на міжнародний спортивний фестиваль Арнольда Шварценеггера Arnold Classic Europe. 15 жовтня в Іспанії українська команда прагне встановити світовий рекорд. Ветерани планують протягнути за канат в упорі сидячі 4 вантажівки загальною масою 35 т. Цим рекордом вони хочуть привернути увагу до проблеми спортивної реабілітації ветеранів війни та ініціювати організацію у 2024 році міжнародних змагань серед ветеранів під егідою України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy