Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Історії енергетиків з команди «Слуги Народу»

  • 235
Історії енергетиків з команди «Слуги Народу»

Серед місцевих депутатів від «Слуги Народу» є працівники енергетичної галузі України. Вітаємо їх з професійним святом та розповідаємо, як вони тримають енергетичний фронт під постійними російськими обстрілами.

Андрій Козюра, депутат Хмельницької обласної ради від «Слуги Народу»

Андрій Козюра закінчив Київський політехнічний інститут і все життя присвятив атомній енергетиці. Але останні роки стали найважчими в роботі.

«Вже другу зиму ми працюємо в умовах атак ворога на енергосистему України. Виникали неодноразові повні знеструмлення. Але навіть в цих важких умовах персонал забезпечує надійну та безаварійну роботу», – розповідає він.

Андрій Козюра також зауважує, що допомогти енергетикам в їх важкій роботі у воєнний час може кожний українець – і зробити це нескладно.

«Я закликаю ощадно використовувати електроенергію, допомогти нашій енергосистемі, для того щоб ми без відключень пройшли осінньо-зимовий період», – каже він.

Окрім виконання прямих обов’язків, Андрій Козюра з колегами активно займаються волонтерською роботою, в тому числі закупівлею та передачею допомоги для бійців на фронті.

Едуард Авраменко, член фракції «Слуга Народу» Курахівської міської ради

Робота обʼєкту, де Едуард Авраменко працює з 2013 року, не припинялась ні на день з початку повномасштабного вторгнення. В останній час він майже щодня страждає від ворожих обстрілів.

«На обʼєкті працюють майже 1000 людей. Під час обстрілів усі йдуть до сховища, а потім виходять та намагаються відновити роботу, щоб у людей було світло в оселях».

У перші місяці повномасштабного вторгнення у складі гуманітарного конвою Едуард Авраменко разом з іншими чоловіками евакуювали маріупольців, які змогли доїхати до Бердянська. Доїхати до самого Маріуполю було неможливо через бойові дії.

«Я енергетик, скільки себе пам’ятаю. І я не уявляю себе з іншою роботою», – додає Едуард Авраменко.

Володимир Рик, депутат Бурштинської міської ради від «Слуги Народу»

Як зазначає Володимир Рик, були дні, коли частині персоналу доводилось працювати цілодобово.

«В теперішній час професія ставить великі виклики для енергетиків. У найкоротші терміни потрібно відновлювати роботу, щоб забезпечити електроенергією наших громадян. Пишаюсь кожним, хто докладає до цього зусиль і продовжує працювати на благо нашої держави», – каже енергетик.

Михайло Ганчук, депутат Вінницької міської ради від «Слуги Народу»

Через війну, яку розпочала росія, постраждало більше 50% енергетичної інфраструктури. А це – живлення комунальної сфери, житлових будівель, підприємств. Саме тому Михайло Ганчук і його команда спеціалістів безпосередньо долучаються до відновлення та забезпеченні стійкого електропостачання.

Щоб допомогти військовим, фахівці розробили лінійку пристроїв Bandera – це блоки багатоканальної швидкої зарядки, сонячні модулі, прожектори.

Крім того, Михайло Ганчук спрямував зусилля своїх спеціалістів на облаштування та забезпечення живленням столових, бомбосховищ, підключення санітарних частин на території Вінницької області. А задля забезпечення належної роботи закладів охорони здоров’я після пошкодження енергосистеми працівники монтували дизельні електростанції в лікарнях.

Надія Судак, голова фракції «Слуга Народу» у Добропільській міській раді

Надія Судак вже 15 років повʼязана з енергетичною сферою. Зараз вона керує підприємством, завдання якого – підготовка та забезпечення вугіллям, з якого в подальшому в тому числі й виробляється енергія. Депутатка розповідає, що ніколи не боялась труднощів: її робота – це її покликання. З початком повномасштабного вторгнення її обʼєкт надав робочі місця для багатьох людей, що виїхали із зони бойових дій.

«Зараз ми маємо повністю укомплектований штат і намагаємося підтримувати наших працівників. Безпекова ситуація у нашій громаді краща, ніж у прифронтових містах, але небезпека є усюди», – каже вона.

Своїх колег-енергетиків Надія Судак називає героями, адже вони працюють за покликом серця, незважаючи на обстріли та постійний ризик.

«В українських енергетиків – свій фронт. Без них в наших оселях не було б світла та тепла, не було б зв’язку. Вони – велика частина у нашій боротьбі з ворогом. Разом з усіма вони щодня відстоюють наше право на Перемогу», – додає Надія Судак.

Вадим Моніч, депутат Зеленодольської міської ради від «Слуги Народу»

Вадим Моніч з 2007 року працює на енергетичному об’єкті, де займає посаду машиніста енергоблоку турбінного устаткування. Під час великої війни об’єкт неодноразово обстрілювався окупантами. Тож депутату доводилося брати участь в ліквідації наслідків обстрілів та пожеж.

«Наші енергетики і вдень, і вночі відновлюють пошкодження і працюють далі. ЗСУ перемагають ворога, енергетики – темряву», – каже Вадим Моніч.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy