Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Іспити з історії та іноземної мови пропонують зробити обов’язковими для школярів

  • 451
Іспити з історії та іноземної мови пропонують зробити обов’язковими для школярів

Історію України та іноземні мови (крім мови, визнаної Верховною Радою державою-агресором або державою-окупантом) можуть включити до переліку обов’язкових предметів для проходження державної підсумкової атестації за кожний рівень повної загальної середньої освіти.

Це передбачає законопроєкт №9046, який Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує ухвалити в цілому.

«Включення цих двох дисциплін до ДПА допоможе підвищити якість знань в галузі історії України та іноземної мови. Ми передбачаємо, що ці іспити діти складатимуть на кожному рівні повної загальної середньої освіти. Це суттєво посилить єдність нашого народу у розумінні його минулого. До того ж наші діти добре володітимуть іноземними мовами, що полегшить спілкування з усім цивілізованим світом за усіма напрямами співпраці, що вкрай важливо в сучасному світі», – наголосив один з ініціатор документа, голова освітнього комітету Сергій Бабак.

Крім того, пропонується зазначити, що державні стандарти повинні передбачати вільне володіння державною мовою, необхідний рівень математичної компетентності, знання історії України, володіння іноземною мовою (крім мови, визнаної ВРУ державою-агресором або державою-окупантом) всіма учнями закладів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy