Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ірина Верещук: Росія відповідальна за те, що зараз відбувається з населенням в ОРДЛО

  • 7433
Ірина Верещук: Росія відповідальна за те, що зараз відбувається з населенням в ОРДЛО

Повна відповідальність за те, що зараз відбувається на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, особливо стосовно цивільного населення, за міжнародним гуманітарним правом лежить на РФ.

Про це заявила під час брифінгу щодо ситуації на Донбасі міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Вона звернула увагу на те, що РФ зараз під приводом евакуації забирає дітей.

«На сьогодні ця інформація перевіряється. Але, тим не менше, дітей вивозять у Ростовську та інші області. Я хочу відразу сказати, що це можуть бути провокації», – застерегла міністр.

Окрім того, Ірина Верещук прокоментувала питання щодо забезпечення від’їзду людей із цих територій. Вона зазначила, що наразі є координаційна група, яка була створена між українським міністерством і міжнародними партнерами.

«Ми маємо план гуманітарного реагування, який ми попередньо затвердили. Ми знаємо, що ми будемо робити і як забезпечувати гуманітарні коридори, можливості для людей, особливо для жінок із дітьми, для цивільного населення, яке вирішить покинути тимчасово окуповані території. Сподіваюся, що міжнародна спільнота сприятиме, щоб такі гуманітарні коридори були розширені», – сказала вона.

Міністр нагадала, що Станиця Луганська працювала, як повноцінне КПВВ, але відбувся обстріл із боку Росії з метою залякати мирне населення, щоб цей коридор не використовувався, як єдино можливий.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy