Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ірина Верещук: Рішення ВС по Тупицькому – це спротив корупційної суддівської системи

  • 10441
Ірина Верещук: Рішення ВС по Тупицькому – це спротив корупційної суддівської системи

Рішення Верховного Суду скасувати Указ Президента України Володимира Зеленського про звільнення Олександра Тупицького з посади судді Конституційного Суду є проявом спротиву суддівської системи, що просякнута корупцією та до якої немає довіри у суспільства. Про це заявила членкиня парламентського комітету нацбезпеки, оборони та розвідки від «Слуги Народу» Ірина Верещук.

«Це рішення не щодо пана Тупицького. А рішення по судовій системі. Ми сьогодні бачимо результат 30 років реформування. Що ми маємо на виході? Суди, кругова порука, корупція, довіра на «нулі». Суспільство не довіряє судовій системі», – сказала вона.

За її словами, система опирається запровадженню реформ, які команда Президента Володимира Зеленського реалізує останнім часом. Йдеться про перезавантаження роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя.

«Ось такі агоністичні рішення тих, хто дуже не хоче, щоб реформа сталася», – зазначила член оборонного комітету.

Водночас Ірина Верещук звернула увагу, що рішення ВС не остаточне – його оскаржать.

«Нехай пан Тупицький та його поплічники, яким вигідно мати свою людину на чолі Конституційного Суду, не сподіваються, що їм вдалося про щось домовитися. Україна переможе, переможе правосуддя. Переможе судова система, яка буде очищена, кваліфікована, патріотична», – наголосила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy