Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ірина Верещук презентувала стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб

  • 12710
Ірина Верещук презентувала стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб

Доступ до якісної освіти та медицини, працевлаштування, забезпечення житлом, рівні права та створення умов для інтеграції ВПО у територіальних громадах – серед головних цілей Стратегії уряду щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на період до 2024 року.

Про це наголосила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук під час презентації відповідного плану дій.

Вона зауважила, що реалізація Стратегії є пріоритетом Кабміну та передбачена відповідним планом на 2021 рік.

Так, наразі існує 7 конкретних цілей, над якими треба працювати: реалізація житлових та майнових прав; працевлаштування та доступ до освіти; реалізація права на соціальний захист; доступ до медичного забезпечення; доступ до документів; створення умов для інтеграції ВПО у територіальних громадах.

«Ми хотіли б, щоб внутрішньо переміщені особи знали, що держава про них опікується. Що реєстри, які є, якісно наповнюються та доопрацьовуються. Ми сподіваємось, що ВПО знають, що для них робить держава і що збирається зробити. Лише така взаємодія буде давати довіру, якої ми прагнемо», – пояснила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy