Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ірина Верещук: Колишній президент Порошенко не має морального права соромити та повчати чинну владу

  • 6548
Ірина Верещук: Колишній президент Порошенко не має морального права соромити та повчати чинну владу

Реакція Петра Порошенка на інтерв’ю чинного Президента України Володимира Зеленського одному з українських телеканалів є дивною, зважаючи на те, що він є «героєм» плівкових скандалів та гучних корупційних історій. Про це заявила член парламентського Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук.

«Колишній президент Порошенко днями розродився відеозверненням, де він намагається приміряти на себе роль совісті народу та морального авторитета нації. Згадує нещодавнє інтерв’ю Президента Зеленського, чіпляється за слова з інтерв’ю, знову стогне про історію з «вагнерівцями», намагається соромити, докоряти та повчати. Все це, м’яко кажучи, дивно чути від героя численних плівкових скандалів та гучних корупційних історій», – сказала вона.

За її словами, через токсичний шлейф від перебування на посаді президента його висловлювання про мораль та повчання чинної влади «ріжуть» слух.

«Два роки тому народ дав оцінку Порошенку. А «плівки Медведчука» лише підтверджують правильність рішення українців відправити його на політичний відпочинок», – зазначила Ірина Верещук.

Водночас член оборонного комітету запевнила, уповноважені органи встановлять істину у «справі вагнерівців». Але, оскільки ця тема стосується військової розвідки та державної таємниці, піднімати публічну дискусію навколо неї колишній президент не має права.

«Уповноважені особи в належний спосіб все з’ясують і те, що може бути публічним, таким стане. Так само, як буде з’ясовано багато інших речей періоду Порошенка, що стосуються сектору оборони та безпеки. Я не стверджую, що Порошенко особисто винен у військових невдачах 2014-2015 років, але мені здається, що колишній президент зовсім не в позиції читати мораль чинній владі та Президенту Зеленському зокрема», – наголосила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy