Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ірина Борзова: Як збільшаться видатки на оборону та допомогу постраждалим внаслідок війни

  • 654
Ірина Борзова: Як збільшаться видатки на оборону та допомогу постраждалим внаслідок війни

Народні депутати пропонують збільшити видатки на національну безпеку і оборону та подолання негативних наслідків, спричинених широкомасштабною збройною агресією росії проти України.

Про це йдеться у зареєстрованому у парламенті законопроєкті №7413 про внесення змін до Держбюджету-2022.

За словами народної депутатки «Слуги Народу», одна з ініціаторів документа Ірини Борзової, пропонується збільшити видатки загального фонду державного бюджету на 287 092,7 млн грн.

Зокрема:
247 769,9 млн грн – на національну безпеку та оборону;
1 500 млн грн – на поповнення резервного фонду;
5 824,5 млн грн – надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» для громадян, які через війну втратили роботу. Йдеться про 6500 грн для тих, хто подав відповідну заявку протягом 26 – 31 березня 2022 року.

Окрім того, передбачається 20 063,1 млн грн – фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за різними пенсійними програмами. Це дасть можливість забезпечити виплату пенсій та грошової допомоги вчасно та в повному обсязі.

Ще 12 536,7 млн грн на надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Допомогу на проживання отримають 1,8 млн внутрішньо переміщених осіб.

«Також з метою збільшення фінансових ресурсів для Збройних Сил України, даним законопроєктом передбачено скорочення видатків за бюджетною програмою «Фінансування статутної діяльності політичних партій» в обсязі 601,5 млн грн, а з другого кварталу видатки державного бюджету за цією бюджетною програмою не здійснюються», – зазначає Ірина Борзова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy