Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ірина Борзова розповіла, які програми для оздоровлення дітей діють в Україні

  • 327
Ірина Борзова розповіла, які програми для оздоровлення дітей діють в Україні

Наразі в Україні працюють різні програми щодо дітей захисників та захисниць України. Завдяки співпраці з міжнародними партнерами, обласні військові адміністрації мають змогу організувати відпочинок для дітей у Польщі, Німеччині, Чехії та Словаччині.

Про це розповіла народна депутатка «Слуги Народу», член парламентського Комітету з питань молоді і спорту Ірина Борзова.

За її словами, з початком повномасштабного вторгнення росії програми з відпочинку та оздоровлення наших дітей не працювали, однак цього року завдяки партнерам та урядовій програмі «єОздоровлення» певні категорії дітей зможуть відпочити й оздоровитися.

«Наприклад, діти з Вінницької й Івано-Франківської областей вже поїхали відпочивати до Польщі. Понад 70 дітей захисників із Нацгвардії оздоровлюються в Німеччині», – зазначила парламентарій.

Вона також нагадала, що з першого червня почала діяти державна програма «єОздоровлення».

«Батьки зможуть отримати кошти у розмірі 14 165 грн на придбання путівки. Повна інформація стосовно програми розміщена на сайті Міністерства соціальної політики. Також батькам, які потребують цю послугу і мають додаток «Дія», повинно прийти сповіщення, якщо ж жодної інформації немає, то необхідно звертатися в територіальних громадах у відділи соцзахисту, де розкажуть про всі програми, які зараз діють в Україні для оздоровлення й відпочинку дітей», – сказала народна депутатка.

Ірина Борзова зауважила, що у пріоритеті – діти захисників та захисниць, військовослужбовців, які загинули, і внутрішньо переміщені особи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy