Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ірина Борзова: Обов’язковий елемент початкової загальновійськової підготовки – посилення патріотичного виховання

  • 92
Ірина Борзова: Обов’язковий елемент початкової загальновійськової підготовки – посилення патріотичного виховання

Ухвалений Верховною Радою у другому читанні законопроєкт №11092 спрямований на вдосконалення системи початкової загальновійськової підготовки, а також посилення патріотичного виховання і підвищення національної свідомості.

Про це повідомила народна депутатка від «Слуги Народу», голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова.

«Ухвалений законопроєкт передбачає, що всі школярі з 10-го класу, а також ліцеїсти, студенти, які навчаються у закладах профтехосвіти, вивчатимуть предмет «Захист України», де отримають базові навички, необхідні кожному громадянину України для того, щоб зберегти своє життя, здоров’я, бути готовим до спротиву», – зазначила парламентарка.

Вона додала, що законопроєкт також скасовує розподіл у навчанні для хлопців і дівчат під час вивчення предмета «Захист України», даючи змогу всім на рівних навчатися поводженню зі зброєю, тактичної медицини тощо.

Зазначимо, що нові програми з навчального предмета «Захист України» розробляє та затверджує Міністерство освіти і науки за погодженням із Міністерством оборони.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy