Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ірина Борзова: Місцева влада має привести до ладу укриття у навчальних закладах

  • 452
Ірина Борзова: Місцева влада має привести до ладу укриття у навчальних закладах

Освітній процес в умовах війни повинен бути безпечним для дітей та вчителів. Саме тому місцева влада має привести до ладу укриття: вони мають бути обладнані, там повинні бути тепло, світло, вентиляція, вода та усе необхідне для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги.

Про це розповіла народна депутатка «Слуги Народу», голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова.

«Місцева влада повинна готуватися до різних варіантів подій. Укриття повинні бути підготовлені та обладнані для сповіщення сигналу тривоги. Навчання дітей і персоналу правильному поводженню під час тривоги мають стати регулярними. Роботи багато. І місцева влада має починати готуватися вже зараз щоб привести до ладу укриття», – зазначила вона.

Відповідно до Кодексу цивільного захисту, відповідальні за стан укриттів органи місцевого самоврядування, тобто, міські, селищні та сільські ради, додала Ірина Борзова.

За її словами, укриття повинні бути обладнані, незалежно від того, чи почнеться навчання в школах, а як саме вчитимуться діти, залежить від безпекової ситуації. Для перевірки споруд цивільного захисту у всіх регіонах України при обласних військових адміністраціях створили спеціальні комісії. До складу комісій входять голови військових адміністрацій, представники Державної служби надзвичайних ситуацій і представники місцевої влади, які перевіряють наявність укриттів у закладах освіти та їх стан, повідомила політик.

Як зауважила Ірина Борзова, у суспільстві зараз є дві думки щодо освітнього процесу: одні говорять, що діти повинні піти до школи, інші, бояться відпускати дітей.

«Однозначно, безпека дітей – найважливіше. Важливо знати, що батьки можуть обрати будь-яку форму навчання для своєї дитини: дистанційну, індивідуальну чи екстернат», – підсумувала народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy