Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Інвестиційна компанія ОАЕ уклала три угоди з державними та приватними організаціями в Україні

  • 1493
Інвестиційна компанія ОАЕ уклала три угоди з державними та приватними організаціями в Україні

Державна інвестиційна компанія Об’єднаних Арабських Еміратів Mubadala з активами понад 853 млрд доларів уклала три угоди з державними та приватними організаціями в Україні.

Про це розповіла народна депутатка від фракції «Слуга Народу», членкиня групи дружби з ОАЕ Марія Мезенцева.

«Дані досягнення стали можливими в межах програми Президента України “Інвестуй в Україну”, відповідно до якої Президент ставить за мету на всіх міжнародних зустрічах закликати інвестувати в Україну. Наша держава має величезний потенціал: геополітичне положення, природні ресурси, освічені люди. Саме зараз час реалізовувати цей потенціал і створювати сильну економіку», – заявила Марія Мезенцева.

За її словами, йдеться, до прикладу, про меморандуми щодо взаєморозуміння з 18 українськими компаніями. Згідно з домовленостями, еміратська сторона зможе брати участь у програмі приватизації державної власності в Україні.

За результатами перемовин, Мінцифра співпрацюватиме з компанією INTELMAX Management Consulting для створення платформи щодо обміну інтелектуальною власністю на основі блокчейну Fantom. Окремо планується впровадження блокчейн-технологій у державні процеси та послуги.

Також сторони завізували Меморандум щодо вивчення потенційних інвестицій в сектор екологічно чистої енергетики в Україні.
Сторони підписали документи у галузі оборони, в межах яких, зокрема, обговорювалася можливість побудови спільних заводів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy