Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Інвестиції в переробку сприятимуть потужному розвитку аграрної галузі – Олександр Гайду

  • 180
Інвестиції в переробку сприятимуть потужному розвитку аграрної галузі – Олександр Гайду

Україна має потенціал наростити виробництво та експорт продуктів переробки. Це сприятиме зростанню ВВП, збільшенню валютної виручки, створенню робочих місць та збільшенню надходжень до бюджету. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Ми розуміємо, що через затримки росією експорту нашої продукції морськими коридорами страждають аграрії і люди, які її потребують. Ми не знаємо скільки це триватиме, тому розуміємо, що потрібно переорієнтовуватись та розвивати переробку агропродукції», – зазначив Гайду.

Він додав, що у 2022 році українські аграрії вже збільшили експорт продуктів переробки. Зокрема Україна має абсолютний рекорд за продажем молочної продукції в Європу. Також торік збільшився експорт тваринницької продукції до ЄС – м’яса птиці та яєць.

«Аграрії готові переорієнтовуватись. Замість того, щоб експортувати сировину, вигідніше виробляти та продавати готову продукцію. І зараз ми працюємо над залученням фінансування на переробку, аби дати поштовх аграріям грантами», – підсумував голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy