Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Інвестиції, робочі місця, розвиток вугільних регіонів: що дають індустріальні парки?

  • 9582
Інвестиції, робочі місця, розвиток вугільних регіонів: що дають індустріальні парки?

Парламент підтримав у цілому законопроєкт №4416-1, що дозволить створити в Україні індустріальні парки, де будуть гідні умови для роботи підприємств.

Як наголосив голова Комітету з питань економічного розвитку, народний депутат від «Слуги Народу» Дмитро Наталуха, законопроєкт надає пільги та стимули учасникам індустріального парку, а також можливість створити додаткові робочі місяця в країні.

«На 1 гектар парку припадає створення 50 нових робочих місць. Якщо мінімальна площа 10 гектарів, то на кожен створений парк буде щонайменше 500 нових робочих місць. До того ж на кожен вкладений в інфраструктуру парку долар, можна заробити 5-6 доларів прибутку», – пояснив політик.

Окрім того, наголосив Дмитро Наталуха, цей закон закладає основу для трансформації вугільних регіонів.

«В документі врахована проблематика вугільних регіонів. Є поправка, що дозволяє створення індустріальних парків на території діючих шахт або які є в процесі ліквідації», – додав він.

Нагадаємо, індустріальні парки – це територія, виділена для промислового розвитку, щоб забезпечити підприємства спільною розвиненою інфраструктурою.

Серед преференцій для компаній, що працюватимуть у межах індустріальних парків: компенсація 50% витрат на підключення до електромереж, а також часткова компенсація інвестицій у виробництво.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy