Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Інтерактивна карта житла для ВПО: Павло Фролов про нову законодавчу ініціативу

  • 132
Інтерактивна карта житла для ВПО: Павло Фролов про нову законодавчу ініціативу

В Україні планують створити інтерактивну карту доступного житла для внутрішньо переміщених осіб – інформаційну базу даних із відомостями про об’єкти нерухомості. Для цього необхідно провести всеукраїнську інвентаризацію всієї нерухомості усіх форм власності, що може бути використана для проживання ВПО. Відповідний законопроєкт буде внесений на розгляд парламенту найближчим часом.

Про це повідомив член Комітету ВР з питань бюджету, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Павло Фролов, Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради із захисту прав ВПО, за результатами зустрічі з керівництвом Фонду державного майна.

За його словами, новий законопроєкт передбачає аудит та обстеження усіх об’єктів нерухомості, в яких можуть проживати переселенці. А результатом цієї системної інвентаризації має стати публічна інтерактивна карта.

«Ми бачимо так, що ця інформаційна база буде з інтерактивною картою. Вона за рахунок інвентаризації, обстеження буде наповнюватись об’єктами. Тобто буде можливість бачити на карті, де ці об’єкти, який їхній стан, скільки людей можна розмістити в кожному об’єкті тощо», – пояснив парламентар.

Інтерактивною картою зможуть користуватися:

– переселенці, які матимуть можливість обирати об’єкт, де вони хочуть проживати;

– органи державної влади, органи місцевого самоврядування, фізичні та юридичні особи, які зможуть комунікувати з міжнародними гуманітарними та благодійними організаціями.

«Плануємо внесення такого законопроєкту на розгляд парламенту на найближчому засіданні ТСК захисту прав ВПО та інших осіб, постраждалих від російської агресії», – підсумував Павло Фролов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy