Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Інститути правосуддя стануть вільними від будь-якого впливу – Сергій Іонушас

  • 5206
Інститути правосуддя стануть вільними від будь-якого впливу – Сергій Іонушас

Проєкт Стратегії розвитку правосуддя та конституційного судочинства на найближчі три роки має розв’язати основні проблеми функціонування системи правосуддя. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» розповів голова Комісії з питань правової реформи, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас.

За його словами, стратегія передбачає, що упродовж 2021-2023 років буде проведена робота із розв’язання проблем системи правосуддя в цілому і окремих її інститутів.

«Результатом реалізації цієї стратегії стане належним чином працююча судова система та суддівське самоврядування, підвищення ефективності інститутів правосуддя, які стануть вільними від будь-якого впливу та підзвітними суспільству, впровадження європейських стандартів та кращих міжнародних практик», – заявив Іонушас.

Він розповів, що проєкт стратегії розроблений членами Комісії з питань правової реформи на доручення Президента. Документ обговорять у межах форуму, після чого він буде спрямований до Офісу Президента України для фінальних поправок.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy