Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Інститут уповноважених Президента активізує гуманітарну діяльність – Юлія Гришина

  • 5055
Інститут уповноважених Президента активізує гуманітарну діяльність – Юлія Гришина

Інститут уповноважених Президента розширює свою діяльність через радників-уповноважених, у яких з’являться більше можливостей для активної роботи у гуманітарній сфері. Про це заявила народний депутат фракції «Слуга Народу» Юлія Гришина.

«Звичних уповноважених замінять радники-уповноважені у різних сферах. Зокрема це стосується безбар’єрного середовища, питань прав дитини та дитячої реабілітації, підтримки освіти, науки і спорту, а також питань реабілітації учасників бойових дій», – сказала нардеп.

За її словами, напрям питань безбар’єрного середовища очолить голова громадської організації «Безбар’єрність» Тетяна Ломакіна.

«Вона точно знає, наскільки це важливо та має достатньо фаховості для того, щоб організувати спільну роботу між Офісом Президента, урядовцями, депутатами, представниками місцевої влади для найкращого результату», – вважає Гришина.

Сферу захисту прав дітей розширили комплексом питань реабілітації дітей, цим опікуватиметься виконавчий директор ГО «Відчуй» Дарина Герасимчук. Вона також куруватиме напрямок психологічної, фізичної реабілітації та допомогу у соціальній адаптації дітей.

Питаннями реабілітації учасників бойових дій продовжить займатися ветеран АТО Вадим Свириденко, у якого у статусі радника-уповноваженого з’явиться більше можливостей для допомоги військовим.

А замість уповноваженого з питань контролю за роботою СБУ з’явиться радник-уповноважений з питань Фонду президента щодо підтримки освіти, науки і спорту. Цей напрям очолила Ольга Будник. Завдяки цій заміні вдасться активізувати виконання державних гуманітарних програм у цій сфері.

«У держави є ресурси для того, щоб підтримувати соціальний розвиток українців. Тепер це буде більш організовано та масштабно», – підсумувала Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy