Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Іноземні інвестиції найкраща гарантія безпеки України – Дмитро Наталуха

  • 704
Іноземні інвестиції найкраща гарантія безпеки України – Дмитро Наталуха

Міжнародний капітал в українських публічних компаніях, які працюють у стратегічних галузях, стане найкращим захистом України. Захід буде зацікавлений у стабільності, бо конфлікти загрожуватимуть зробленим інвестиціям. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

«Найлогічніше було б дозволити європейським урядам відкрито претендувати на найбільш привабливі для них галузі в Україні, в яких вони були б готові підтримувати своїх національних інвесторів спеціальними пільгами – кредитами, гарантіями», – переконаний голова профільного комітету.

На його переконання, мова може йти про інвестування у видобуток природного газу, водню, атомної енергії, про аграрну та космічну промисловість.

«Прикладом, Польща має намір інвестувати в космос, Велика Британія – в сільське господарство, Франція – в ядерну енергетику, Італія – у водень, Нідерланди – в управління водними ресурсами, Естонія – в медицину, Чехія ¬– в сталь», – сказав Наталуха.

Він вважає, що ЄС може розробити пакет підтримки для конкретних галузевих кластерів, у яких діятимуть такі інвестиції.

«Результатом стане чітка дорожня карта відновлення України із зазначенням секторів, основних інвесторів, умов та строків. Кожна залучена країна чітко бачитиме свою безпосередню зацікавленість у відновленні України, а український Уряд отримає гарантовані прямі іноземні інвестиції», – вважає депутат.

На його думку, це також дозволить Україні ефективно планувати політику зайнятості, торговельну політику, політику переселення на постраждалих територіях.

«Це те, що я називаю «Брюссельським планом». Це заощадить час, гроші та зусилля щодо відновлення країни, зміцнить місце України в європейській сім’ї та світовій економіці, забезпечить захист від будь-яких подальших посягань із боку Росії через 5-10-20 років», – підсумував Наталуха.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy