Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Імперативний мандат не має перетворитися у механізм зведення рахунків – Олена Шуляк

  • 12035
Імперативний мандат не має перетворитися у механізм зведення рахунків – Олена Шуляк

Зараз майже 6,5 тис. місцевих депутатів від «Слуги Народу» звітують перед виборцями, а партійні обласні організації мають надати інформацію про депутатів, щодо яких може бути використаний імперативний мандат. Про це в інтерв’ю Українським новинам заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Серед причин застосування імперативного мандата Олена Шуляк назвала невходження депутата у фракцію, відвідування менше 50% засідань, неголосування за програмні документи разом з фракцією.

«Ми б не хотіли, щоб імперативний мандат перетворився в механізм для зведення рахунків. Тому у нас в партії буде такий механізм: обласні організації подають до національної ради громад партії кандидатури, і ми всі разом вирішуємо питання позбавлення мандата таких депутатів», – зазначила вона.

Олена Шуляк звернула увагу, що до народних депутатів не можна застосувати імперативний мандат, а також існують складнощі у притягненні їх до кримінальної та адміністративної відповідальності.

«Можна буде застосовувати певні рішення про виключення із фракції чи партії, якщо депутати не будуть підтримувати ті ініціативи, які зафіксовані в програмних документах. Якщо, коли ми йшли на вибори і в програмі була зафіксована боротьба з олігархами, а потім людина не хоче це підтримувати, – це перша ознака того, що вона з тих, які не дивляться з нами в один бік», – наголосила вона.

Очільниця партії «Слуга Народу» повідомила, що на сьогодні немає народних депутатів, виключення яких з фракції «Слуга Народу» обговорюється.

«Є такі народні депутати, що іноді мають свою точку зору стосовно конкретних питань. Якщо не підтримується програма Президента і партії, то однозначно це привід всерйоз задуматися, чи у нас з цими людьми спільний курс. Якби такі були зараз, то ми б вже на рівні фракції і партії вели обговорення», – сказала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy