Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ігор Марчук: Україна прагне стати частиною світового ринку малої авіації

  • 5085
Ігор Марчук: Україна прагне стати частиною світового ринку малої авіації

Загальний обсяг світового ринку в сфері general aviation складає 150 млрд доларів та 7 млн робочих місць, і Україна має амбіцію долучитися до цього великого економічного «пирога». Про це на форумі «Велике будівництво: Авіація. Туризм» заявив член парламентського комітету з питань економічного розвитку від «Слуги Народу» Ігор Марчук.

На його думку, для пришвидшення цього процесу на загальнодержавному рівні потрібно зосередитися на всебічній підтримці малого авіабудівництва в Україні.

«Нещодавно парламент ухвалив закон, одним із ініціаторів якого я був, про розвиток індустріальних парків в Україні. В сфері переробної промисловості саме малі авіабудівники отримали можливість створювати індустріальні авіапарки і в межах цих парків отримувати і податкові, і митні пільги для розвитку малої авіації. Цю історію, цей напрямок нам потрібно підтримувати», – сказав він.

Ігор Марчук зазначив, що потрібно забезпечити доступ до державних закупівель для малої авіації.

«Дуже багато важливого функціоналу, який може надавати мала авіація в межах виконання завдань і міністерства, і інших відомств. Це – патрулювання кордонів, спостереження за протипожежною безпекою, евакуація людей», – заявив він.

Член економічного комітету від «Слуги Народу» додав, що Україні потрібен і розвиток малої авіаінфраструктури у непромислових регіонах. Саме там місцеві громади фактично не мають інших шляхів економічного розвитку, крім туризму та невеликого фермерства.

«Продовжу тезу Президента щодо зшивання нашої країни сучасною інфраструктурою та транспортом: якщо велика авіація може зшивати нашу країну міжрегіональним зв’язком, то мала авіація – на внутрішньо регіональному рівні», – наголосив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy