Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

єВідновлення: заяву на держдопомогу можна подати через ЦНАП

  • 266
єВідновлення: заяву на держдопомогу можна подати через ЦНАП

Заяву на отримання допомоги в рамках державної програми єВідновлення можна буде подати не лише в застосунку Дія, а й через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Така можливість з’явилася з 11 грудня в громадян, чиє житло було пошкоджене внаслідок російської агресії.

Нагадаємо: відповідний запит неодноразово звучав від учасників публічних консультацій, які пройшли восени 2023 року з ініціативи Голови комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк у партнерстві з ГО «Інститут Республіка». Багато заявників – літні люди, які не вміють користуватися смартфоном, до того ж мають проблеми із мобільним інтернетом у сільській місцевості.

Де б не знаходилося пошкоджене житло, для подачі заяви підійде ЦНАП будь-якого регіону України. Заяву може подавати не лише власник нерухомості, а і його уповноважений представник. Перед поданням заяви через ЦНАП, переконайтеся, що пошкоджене житло зареєстровано в Державному реєстрі речових прав.

Зауважимо, що можливість подачі заявок через застосунок Дія також залишається в силі.

Програма єВідновлення стартувала 10 травня 2023 року. За цей час заяви на державну допомогу подали понад 62 тис. громадян, а 26,5 тис. отримали виплати для проведення ремонту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy