Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

єВідновлення: Хто і як рахуватиме вартість відновлення житла

  • 442
єВідновлення: Хто і як рахуватиме вартість відновлення житла

В Україні запрацювала програма єВідновлення в межах якої можна отримати компенсацію на відновлення пошкодженого майна через війну. Вартість робіт з відновлення прописуватимуться у спеціальному чек-листі, який заповнюватиме комісія від місцевої влади на підставі обстеження житла.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

«Комісія від місцевої влади в рамках розгляду заяви про надання компенсації повинна буде забезпечити обстеження пошкоджень і заповнити чек-лист на підставі такого обстеження, де буде визначено розмір компенсації для відновлення пошкодженого об’єкта нерухомого майна. Кошти надаються у тому випадку, коли житло не було відремонтовано”, – розповіла вона.

Як зауважила Олена Шуляк, під час обстеження житла здійснюється фотофіксація пошкоджень, що свідчать про характер та обсяг пошкоджень, за кожним видом ремонтних робіт, визначених у чек-листі. Надалі ознайомлює отримувача компенсації з даними, зафіксованими у чек-листі.

«Сам чек-лист заповнюється в електронній формі за допомогою Реєстру пошкодженого та знищеного майна. Розмір компенсації за один пошкоджений об’єкт не може бути більший, ніж 200 тис. грн», – повідомила голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy