Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Гуманітарний комітет підтримав постанову про визнання злочинів рф в Україні геноцидом української нації

  • 638
Гуманітарний комітет підтримав постанову про визнання злочинів рф в Україні геноцидом української нації

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики на своєму засіданні 11 квітня рекомендував Верховній Раді ухвалити постанову №7250 про визнання злочинних дій російської федерації, що тривають на території України з 24 лютого 2022 року, геноцидом української нації.

Про це розповіла співавторка ініціативи, заступниця голови комітету, народна депутатка від «Слуги Народу» Євгенія Кравчук.

У постанові депутати закликають:
• визнати злочинні дії Російської Федерації, що тривають на території України з 24 лютого 2022 року, геноцидом української нації;
• правоохоронні органи України вжити вичерпних заходів для забезпечення розслідування злочину геноциду і притягнення винних до встановленої законом кримінальної відповідальності через механізми національного та міжнародного судочинства;
• іноземні держави та міжнародні організації сприяти розслідуванню злочинів рф, її збройних формувань та репресивних органів на території України, забезпечити невідворотність покарання організаторів і виконавців цих злочинів, надати Україні необхідну зброю та іншу допомогу в протидії російській агресії;
• доручити Кабінету Міністрів України вжити заходів з ушанування пам’яті жертв геноциду української нації, надання допомоги потерпілим та родинам загиблих.

«Крім того, наш комітет підтримав низку законопроектів про захист прав дітей під час війни, а також заборону ворожої пропаганди – рекомендовано ухвалити законопроєкт №7214, що визнає рф «державою-терористом і забороняє поширення пропаганди та символіки воєнного вторгнення, у другому читанні», – додала депутатка.

Гуманітарний комітет також рекомендував парламенту ухвалити законопроєкт №7253 про заборону присвоєння географічним об’єктам назв, що звеличують, увіковічують, пропагують або символізують державу-окупанта. Також депутати підтримали проєкт постанови про цінність свободи слова, гарантії діяльності журналістів і засобів масової інформації під час дії воєнного стану (№7266).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy