Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Група Європарламенту Renew Europe та фракція «Слуга Народу» підписали декларацію про підтримку України

  • 530
Група Європарламенту Renew Europe та фракція «Слуга Народу» підписали декларацію про підтримку України

Політична група Європарламенту Renew Europe та фракція «Слуга Народу» домовилися взаємодіяти для перемоги українців у війні та швидкої інтеграції України до ЄС. Про це повідомив народний депутат, перший заступник голови Комітету ВР з питань інтеграції України з Європейським Союзом Вадим Галайчук.

«15 лютого у Європарламенті представники нашої депутатської фракції «Слуга Народу» зустрілися із колегами з політичної групи Renew Europe та її президентом Стефаном Сежурне. Ми обговорили збільшення гуманітарної та військової допомоги Україні, режим санкцій, підтримку вступу України до ЄС та низку інших важливих питань», – повідомив Галайчук.

Він додав, що за результатами зустрічі створили спеціальну контактну групу з представниками обох сторін. Вона сприятиме підтримці українців та спільній законодавчій і політичній роботі в майбутньому процесі переговорів про вступ України до ЄС. Також політики підписали спільну декларацію.

«Зокрема у ній йдеться про роботу над збільшенням гуманітарної та військової допомоги Україні з належним урахуванням винищувачів і ракет великої дальності, а також про забезпечення покарання за злочини російської агресії проти України. Крім того, декларація фіксує низку кроків до швидкого початку переговорів про вступ нашої країни до ЄС», – сказав народний депутат.

За словами Галайчука, європейські колеги виступили за повну підтримку мирного плану Володимира Зеленського та запевнили, що працюватимуть з національними партіями, партнерами та особами, які приймають рішення на всіх рівнях, щоб підтримати Україну.

«Ця зустріч – це більше, ніж знак підтримки та солідарності, це крок до інтеграції України в ЄС та його демократичних інститутів. Renew Europe та «Слуга народу» обіцяють бути партнерами та рушійною силою цього процесу. Як союзники, як друзі та як європейці, ми непохитно віддані Україні, Європі, свободі та спільній перемозі», – йдеться у декларації.

Коментуючи підписання декларації, голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк наголосила, що за рік повномасштабного російського вторгнення підтримка України з боку ЄС зростає.

«Українці зараз воюють не тільки за свою свободу, але й за все те, що ми називаємо європейськими цінностями. Наші європейські партнери це розуміють і надають підтримку, яка нам зараз так потрібна. Впевнена, що взаємодія із Renew Europe стане ще одним кроком на шляху України до ЄС», – підсумувала вона.

Нагадаємо, політична партія «Слуга Народу» вже є членом АLDE – європейської партії, що складається з ліберальних та ліберально-демократичних партій, які діють у країнах ЄС. На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС. АLDE послідовно виступає за підтримку України з боку Євросоюзу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy