Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Гроші, робота, житло: Уряд запускає програму для підтримки переселенців

  • 10620
Гроші, робота, житло: Уряд запускає програму для підтримки переселенців

Кожен переселенець в Україні отримає від держави щомісячну допомогу в сумі 2 тисячі гривень. Ще по 3 тисячі виплатять на кожну дитину. Виплати здійснюватимуть через Дію, на картку в банку.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, анонсуючи масштабну програму Президента України з допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії. Вона охоплюватиме три основних напрямки: гроші, робота, житло. Реалізація починається 21 березня з реєстрації тимчасових переселенців територіальними громадами та ЦНАПами. З 30 березня запрацює реєстрація через Дію.

За словами Прем’єра, Уряд також розпочинає програму працевлаштування всіх переселенців. Держава виплачуватиме роботодавцям, які беруть на роботу внутрішньо переміщених осіб із постраждалих регіонів, по 6,5 тис. грн за кожного працевлаштованого.

Тиждень тому Уряд ухвалив рішення про механізм компенсації комунальних витрат громадам, які надають безкоштовний прихисток переселенцям у школах, садочках, будинках культури та комунальних установах. Тепер програма компенсації комуналки поширюється і на звичайних громадян, які приймають переселенців у себе вдома.

«Тепер ми доповнюємо програму, щоб компенсацію за комунальні платежі також отримували сім’ї, які приймають переселенців у себе вдома. Всі ті, хто відгукнувся на біду, надав дах переселенцям, надав безкоштовний прихисток, отримуватимуть 450 грн в місяць за кожного, кому допомогли, на компенсацію комунальних послуг», — повідомив очільник Уряду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy