Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Громади зможуть отримати фінансування в межах «Великої реставрації» – ВР ухвалила законопроєкт

  • 8868
Громади зможуть отримати фінансування в межах «Великої реставрації» – ВР ухвалила законопроєкт

Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5551-2, який дозволить профінансувати реконструкцію пам’яток, що перебувають у комунальній власності, в межах президентської програми «Велика реставрація». Додаткового навантаження на державний бюджет не буде: 1 млрд грн на субвенції виділять в межах вже існуючої програми.

Ініціаторка законопроєкту, заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук розповіла, що протягом трьох років програма «Велика реставрація» охопить 150 об’єктів. Експерти вже відібрали перші 22 з них.

Однак через законодавчі обмеження «Велика реставрація» не охопила велику кількість унікальних об’єктів культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. Деякі області подали списки, що складаються виключно з таких об’єктів.

«Шляхом створення відповідної бюджетної програми на 1 млрд грн законопроєкт дозволить органам місцевого самоврядування отримати субвенцію на проведення реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності і які будуть реалізовані в межах програми «Велика реставрація». Додаткових витрат із державного бюджету України на це не потрібно», – пояснила Євгенія Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy