Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Громади зможуть безпосередньо опікуватись пам’ятками місцевого значення – Євгенія Кравчук розповіла про умови

  • 9872
Громади зможуть безпосередньо опікуватись пам’ятками місцевого значення – Євгенія Кравчук розповіла про умови

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№4561). Після створення спеціального органу при громадах вони зможуть безпосередньо здійснювати охорону культурної спадщини, зокрема виписувати штрафи, опікуватись збереженням таких об’єктів тощо. Законопроєкт також дозволить захистити історичні місця від хаотичної забудови.

Про це заявила співавторка ініціативи, голова підкомітету з питань інформаційної політики Євгенія Кравчук у своєму відеоблозі «Інший погляд».

«Не всі об’єкти можуть стати національною чи обласною пам’яткою, але для конкретної громади або міста школа, будь-який архітектурний об’єкт можуть бути пам’яткою. І це знову ж таки спосіб пробудити в собі історичну пам’ять і відновлювати так би мовити локальний патріотизм», – зазначила Євгенія Кравчук.

Вона також висловила впевненість, що проєкт «Велика реставрація», в межах якого протягом найближчих кількох років планують оновити 150 об’єктів культурної спадщини, має діяти на постійній основі.

«Не вірю, що Велику реставрацію можна зробити за 3 роки. Цей проєкт назавжди, він має діяти постійно», – наголосила депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy