Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Громади отримали у власність понад 2 мільйони га землі – Володимир Зеленський

  • 5487
Громади отримали у власність понад 2 мільйони га землі – Володимир Зеленський

Після ухвалення та підписання земельних законів у громад з’явилася можливість спрямовувати кошти від землекористування на свій розвиток. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Земля».

«Для повноцінного завершення децентралізації я підписав указ про передачу сільськогосподарських земель з державної до комунальної власності. Громади на місцях отримали у свою власність понад 2 мільйони гектарів землі, а також можливість спрямовувати кошти від землекористування на свій розвиток, на свій добробут», – заявив Володимир Зеленський.

Він нагадав, що прозорий ринок землі – це те, що влада обіцяла українцям і виконала із урахуванням їхніх застережень та побажань.

«Колишні парламенти не змогли не те що провести земельну реформу, а навіть розпочати обговорення відповідного законопроєкту. Натомість їм вдалося інше: вони утворили всередині країни офшор площею понад 8 мільйонів гектарів. Це «сірий», тіньовий ринок, на якому землю легко купували, легко продавали, збирали врожай і заробляли без сплати податків, офіційного працевлаштування і соціальних гарантій», – констатував глава держави.

31 березня 2020 року чинний парламент ухвалив закон про запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення. У травні 2020 року підписаний закон Закон «Про національну інфраструктуру геопросторових даних». А у липні 2020 року підписаний закон, що врегульовує питання просторового планування громад.

«Саме вони найкраще знають, як організувати своє життя, де має бути садочок, школа або інші об’єкти», – зазначив Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy