Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Громади мають починати заробляти і вкладати кошти у свій розвиток — Олександр Корнієнко

  • 15935
Громади мають починати заробляти і вкладати кошти у свій розвиток — Олександр Корнієнко

Після децентралізації у кожній громаді крім голови має з’явитися генеральний планувальник, який розуміє, як буде розвиватися місто в найближчі 10-15 років. А також фінансовий радник, котрий працюватиме над тим, аби громада починала заробляти.

Про це заявив Олександр Корнієнко під час робочого візиту на Миколаївщину.

«Є прямі способи (наприклад, ПДФО та інші податки). А є опосередковані — такі як мала приватизація, котра скоро буде розпочинатися. Ми робимо закон, який 10% надходжень від малої приватизації буде спрямовувати в бюджети громад. У туристичних громадах це ще й туристичний збір. Якщо почати серйозно цим питанням займатися і на рівні держави, і на рівні громади — то буде зростати бюджет розвитку, в результаті громади матимуть вільні кошти, які будуть спрямовувати на свій розвиток», — пояснив очільник партії.

За його словами, наступного року планується передати громадам додаткові інструменти для наповнення бюджетів — це адміністрування місцевих податків на місцях.

«Ми плануємо передати громадам адміністрування податку на нерухомість. Також треба передати на місця податок на землю, і у випадку туристичних громад — туристичний збір», — додав Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy