Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Громади мають отримувати частину доходів під час малої приватизації – Олександр Корнієнко

  • 5462
Громади мають отримувати частину доходів під час малої приватизації – Олександр Корнієнко

Партія «Слуга Народу» послідовно відстоює інтереси місцевих громад, а тому вони мають отримувати частину доходів від малої приватизації. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на Форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

«Ми послідовно відстоюємо інтереси громад. Ми вважаємо, що поштовхом до малої приватизації буде рознесення частини доходів в місцеві бюджети громади. Мери вже шукають інвесторів. Вони допомагають продавати приміщення, комплекси. Але щоб чесно було – громадам за це треба повертати частину коштів», – сказав він.

Олександр Корнієнко закликав місцеві ради бути партнерами і у «Великій приватизації». Адже місцеві керманичі мають бути зацікавлені у появі потужного інвестора, який створюватиме робочі місця.

«Наразі ПДФО поки що сплачується за місцем реєстрації підприємства. Ми плануємо провести реформу з цього питання. Інтересантами приходу великих інвесторів на об’єкти «Великої приватизації» є, зокрема, і місцеві влади, ради, мери. Вони отримуватимуть частину ПДФО від створення робочих місць або від збільшення зарплат на існуючих робочих місцях», – розповів голова партії «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy