Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Громади Херсонщини вимагають ухвалити земельні законопроєкти №2194 і №2195

  • 4856
Громади Херсонщини вимагають ухвалити земельні законопроєкти №2194 і №2195

22 громади на Херсонщині підписали спільне звернення до Верховної Ради щодо невідкладного ухвалення законопроєктів №2194 (про передачу земель громадам) і №2195 (про земельні аукціони).

Без ухвалення цих законопроєктів неможливо завершити процес земельної децентралізації та забезпечити справжнє самоврядування, йдеться у зверненні.

«Жоден чиновник із Києва не має ніякого права й не повинен розпоряджатися полями й сінокосами в нас на Херсонщині. Лише громади мають вирішувати, що робити з землею – продавати чи здавати в оренду. А все зароблене повинно йти в місцеві бюджети на потреби людей, а не осідати в кишенях чиновників», – наголошують голови громад і депутати місцевих рад на Херсонщині.

Вони також закликали всі політичні сили у парламенті діяти в інтересах місцевого самоврядування під час ухвалення важливих для людей законопроєктів.

Кількість місцевих рад, які вимагають ухвалення законопроєктів №2194 і 2195, перевищила сотню. Раніше звернення до парламенту з закликом ухвалити земельні законопроєкти №2194 і №2195 ухвалили 83 місцеві ради по всій країні. 78 депутатів різних рівнів виступали на сесіях із заявою щодо підтримки земельних законопроєктів.

Місцеві ради наполягають на тому, що після передачі земель громадам земельні аукціони мають проходити в режимі онлайн, як і передбачено законопроєктом № 2195. Адже це найбільш ефективний спосіб забезпечити прозорі торги та отримати найвищу ціну за право власності чи користування землею.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy