Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Громадська приймальня нардепа у Запоріжжі стала центром гуманітарної допомоги

  • 1154
Громадська приймальня нардепа у Запоріжжі стала центром гуманітарної допомоги

Громадська приймальня нардепа «Слуги Народу» Сергія Штепи у Запоріжжі працює як штаб надання гуманітарної допомоги. Протягом останнього тижня забезпечили доставку до Запоріжжя понад 25 т допомоги, зокрема продуктів харчування, одягу, засобів гігієни.

До гуманітарного штабу передали продукти харчування та засоби дитячої гігієни, які потім доставили у Пологи та Гуляйполе. Частину гуманітарної допомоги надали внутрішньо переміщеним особам з Маріуполя. Також допомогу з гуманітарного штабу отримують волонтери, які спільно із закладами громадського харчування готують обіди для бійців та доставляють їх на передову.

Підтримали і Запорізьку міську лікарню № 2, що знаходиться у Шевченківському районі міста. Туди доставили набори для анестезії, перев’язувальні матеріали, стерильні голки, маски, антисептики та спеціальні набори для оперативних хірургічних втручань. Організували термінову доставку медикаментів з Черкаської області для військового шпиталю у Запоріжжі.

«Я дуже вдячний всім волонтерам! А особливо – хоробрим людям, які забезпечують харчування наших бійців і їздять з продуктами ледь не на передову. Окремо хочу подякувати своїм колегам, народним депутатам України, що допомагають збирати та отримувати гуманітарну допомогу. Сьогодні ми всі, весь народ України – одна єдина команда і надійний тил для наших бійців. Слава Україні!» – відзначив народний депутат від «Слуги Народу» Сергій Штепа. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy