Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Громадяни Польщі отримуватимуть в Україні всі соціальні та правові гарантії

  • 561
Громадяни Польщі отримуватимуть в Україні всі соціальні та правові гарантії

Народні депутати остаточно ухвалили президентський законопроєкт № 7550, який надає всі правові та соціальні гарантії громадянам Польщі, які живуть в Україні.

«19 липня парламент розглянув цей законопроєкт у першому читанні та у найкоротший термін ми підготували його до другого читання й проголосували в цілому. Так ми показали нашу вдячність народові Польщі, який підтримав українців у цей важкий час та ухвалив такий же законопроєкт стосовно громадян України», – заявив заступник голови фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Максим Ткаченко.

Він пояснив, що громадяни Польщі та їхні сім’ї зможуть перебувати на території України впродовж 18 місяців та користуватися правовим та соціальним захистом, як і українці.

Зокрема, вони можуть працювати, вести бізнес та отримувати медичну допомогу на тих самих умовах, що й громадяни України. А також безоплатно навчатися, отримувати соціальні виплати та допомогу з Фонду соцзахисту.

Також польські громадяни з кваліфікацією лікаря, медсестри, акушерки на території держав-членів ЄС, зможуть працювати за фахом в Україні протягом 18 місяців.

Нагадаємо, 12 березня Республіка Польща ухвалила закон про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом. Він регламентує допомогу українцям, спрощує працевлаштування та легалізацію перебування на території країни.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy