Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Громадам варто шукати донорів на рівні європейських регіонів – Арсеній Пушкаренко

  • 104
Громадам варто шукати донорів на рівні європейських регіонів – Арсеній Пушкаренко

Регіони України, які потребують інфраструктурного відновлення, можуть відкривати свої офіси при Комітеті регіонів Ради Європи для ефективного пошуку європейських регіональних донорів.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Житомирської обласної організації партії, заступник голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжнародного співробітництва Арсеній Пушкаренко під час Форуму регіональних лідерів.

«Сьогодні великі держави виступають за централізований процес виділення фінансової допомоги для відновлення постраждалих від російської агресії регіонів. Але варто з рівня держав «спускатися» на рівень європейських регіонів, це пришвидшить процес», – зауважив парламентар.

Пушкаренко нагадав, що в Україні вже реалізовується низка проєктів інфраструктурного відновлення коштом міжнародних партнерів. Зокрема, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Данія допомагає відновлювати Миколаївщину, Латвія реалізовує проєкти відновлення Чернігівщини, Чехія допомагає з фінансуванням проєктів у Дніпрі.

Показовим став досвід відновлення Житомирщини, якій допомагає Естонія: вже відбудований дитячий садочок в Овручі, а також на умовах співфінансування відновили міст у Малині. З огляду на успішну реалізацію цих проєктів до процесу відновлення регіону вже долучилася Португалія, тривають перемовини з Ісландією.

Пушкаренко наголосив, що цьогоріч пріоритетним питанням є пошук саме регіональних партнерів на рівні федеральних земель Німеччини або на рівні графств у Великій Британії.

«Відкривайте свої регіональні офіси при Комітеті регіонів Ради Європи, знаходьте партнерів і головне – готуйте та навчайте команди на місцях», – порадив парламентар регіональним лідерам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy