Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Готуємося до очного навчання дітей з 1 вересня – Юлія Гришина

  • 629
Готуємося до очного навчання дітей з 1 вересня – Юлія Гришина

Новий навчальний рік почнеться у форматі очного навчання у тих регіонах, де дозволятиме безпекова ситуація. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

«Ми готуємося до того, щоб із 1 вересня діти могли почати навчання в очному форматі. Звісно, у тих регіонах, де дозволятиме безпекова ситуація. Тому засновники навчальних закладів вже зараз працюють над тим, щоб організувати учням максимально безпечні умови, провести аудит бомбосховищ та інших укриттів, де можна буде знаходитися в разі небезпеки», – сказала Гришина, коментуючи нараду представників фракції «Слуги Народу» у Київраді з міністром освіти та науки Сергієм Шкарлетом.

Вона запевнила, що вчителі отримуватимуть зарплату, гроші в бюджеті на це є, освітня субвенція фінансується у повному обсязі. Ситуація з виплатою надбавок з місцевих бюджетів у регіонах наразі різна. А на тимчасово окупованих територіях, де на освітян здійснюється тиск, вчителі переводяться на простій з рівнем заробітної плати не менше двох третин.

«Говорили і про студентів вишів, які зараз захищають країну на фронті. Вони можуть навчатися за індивідуальним графіком або взяти академвідпустку. У березні Міносвіти вже видало рекомендації з цього приводу. В умовах війни важливим є індивідуальний підхід», – констатує Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy